Náměstí Republiky 29, Plzeň
Po - Pá: 10:30 - 19:00,
So: 12:30 - 18:30,
Ne: zavřeno,

+420 602 271 692

BLOG

Tématický firemní večírek v Plzni

Pořádáte nebo se budete účastnit firemního večírku? Nevíte co vše to obnáší? Nevěšte hlavu, od toho jsme tady my PartyWorld na Náměstí Republiky 29.  V našem sortimentu najdete vše potřebné, aby Váš večírek byl nezapomenutelný nebo abyste utužili vztahy se svými kolegy.     Můžeme Vám nabídnout výzdobu na stěny, stoly a židle, jako jsou například girlandy, organzy, spirály, závěsy, prostírání a také… (Celý text)

 

Mikuláš, čert a anděl Plzeň

Blíží se prosinec a Vaše děti si už chystají básničky a písničky pro Mikuláše, aby si vychutnaly nějakou tu sladkost za odměnu, ale vy nemáte kostým, převlek a nic, čím byste Mikuláše, čerta či anděla alespoň trochu připomínali? Žádný problém! V naší prodejně naleznete všechno potřebné. Chcete své děti pořádně postrašit? Potom Vám čertí latexová maska v několika variantách zaručeně přinese kýžený výsledek. Pokud s… (Celý text)

 

Čarodějnice v Plzni

Oheň, kouř, smrad, ale také vůně buřtů. Co Vám to připomíná? Cítíte správně, dubnové pálení čarodějnic v plném proudu! A jak se na ně pořádně připravit? U nás v PartyWorldu v Plzni Vám se vším poradíme. Správná čarodějnice by od nás měla odcházet s parádním kloboukem a že jich tu máme na výběr. Černý s pavučinou, oranžový, žlutý, ale i černý obyčejný a spoustu dalších, takže si každý určitě vybere ten svů… (Celý text)

 

Silvestr v Plzni

Blíží se konec roku a s ním i oslavy posledního dne - Silvestru. Oblíbený svátek plný barev, ohňostrojů, zábavy a veselí se blíží. Hodláte ho strávit v pohodlí domova nebo jste se rozhodli pro nezapomenutelný večírek v jednom z plzeňských barů? Tak či tak pro Vás máme několik velmi zajímavých věcí, tipů a triků, jak si vše naplánovat do posledního detailu. Na Vaši oslavu jen tak někdo nezapomene! K dokonalosti Vám dopomohou bezpochyby na… (Celý text)

 

Půjčovna kostýmů v Plzni

Jste pozváni nebo plánujete oslavu, která je stylizovaná do určitého stylu? Jdete na havajskou, halloweenskou, nebo dokonce filmovou party? Ve skříni máte jen prostěradlo, ze kterého by šla udělat pouze obyčejná maska ducha? Chcete být hvězdou večera, ale nechcete si kvůli tomu kupovat celý kostým? Pak pro Vás máme dobrou zprávu! Naše plzeňská prodejna PartyWorld na Náměstí Republiky 29 nabízí nově i možnost půjčení kostýmu. A jaké kostýmy Vám vl… (Celý text)

 

Masky na karneval v Plzni

Máte už vybraný odpovídající kostým na party, ale k dokonalosti Vám pořád něco chybí? Napadlo Vás, že tou pomyslnou třešničkou na dortu by mohla být maska či líčení? Pokud ano, jste u nás na správném místě! Se vším Vám rádi a ochotně poradíme na naší plzeňské pobočce PartyWorldu, Náměstí Republiky 29. Z nejrůznějších masek pro dospělé lze nabídnout téměř vše, od obyčejných &sc… (Celý text)

 

Masopust v Plzni

Pozvali Vás vaši známí na tradiční masopust či masopustní průvod, ale vy nevíte, co všechno tato tradice obnáší? Chtěli byste poradit, na co nesmíte zapomenout? Na masopust jsme v naší prodejně PartyWorld v Plzni vždy připraveni a jsme ochotni Vám poskytnout prvotřídní služby! Již tradičně se s masopustem můžeme setkat v únoru. Tento svátek předchází 40dennímu půstu před Velikonocemi, a proto lidé, nejen v Plzni, v tento den vychází do ulic, aby si před půstem… (Celý text)

 

Narozeninová výzdoba a dekorace Plzeň

Chcete uspořádat pro své nejbližší tajnou oslavu? Nevíte si rady s tématem a výzdobou? Od toho jsme tady my!  Tým profesionálů se o Vás bezchybně postará. Nabízíme široké spektrum dekorativních závěsů, girland, spirál a rozet, které celou místnost či prostor zpestří a rozzáří.  Nechybí u nás ani frkačky pro pořádnou fanfáru. Dalším doplňkem mohou být hned dva druhy konfet, a to buď obyčejné v balení… (Celý text)

 

Svatební výzdoba a svatební dekorace v Plzni

Svatba. Den, na nějž nechcete ani jako ženich/nevěsta a ani jako svatebčan zapomenout. Jak ale vše zvládnout bez problémů a na nic nezapomenout? Jak být součástí svatby, která bude jedním slovem dokonalá? S těmito záležitostmi Vám rádi poradíme na naší prodejně PartyWorld v Plzni. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl svateb, vždy Vám dovedeme pomoci. Na výběr máme z tzv. svatby nature (jedná se o styl svatby laděný do přírodních barev a materiálů), růžové, p… (Celý text)

 

Halloween v Plzni

Zahraniční lidový svátek Halloween se stal tradicí i u nás. Poslední den v říjnu se objevuje u mnoha lidí halloweenská výzdoba, mezi niž patří vyřezávané dýně a mnoho dalších strašidelných věcí. A víte, kde všechny tyto věci sehnat bez zbytečného zdržování a stresu? S tím Vám můžeme pomoci na naší plzeňské pobočce PartyWorldu, Náměstí Republiky 29.  Máte nějaký oblíbený halloweensk&yacu… (Celý text)

 

Dětské kostýmy Plzeň

Pořádáte dětskou oslavu a už nevíte, čím ji vylepšit, aby Vaše dítě získalo cenu za nejlepší kostým? Chybí Vám doplňky, díky kterým by dětská oslava byla nezapomenutelná? Prosí Vás vaše dítě o nový cool kostým a Vy nemáte čas, nebo nápad na to ho vyrobit? Pak neváhejte a obraťte se na nás na prodejně v Plzni, Náměstí Republiky 29, kde Vám rádi pomůžeme a ulehčíme Vám od starostí, a zaručeně nab… (Celý text)

 

Nafukování balónků v Plzni

Hledáte to pravé místo, kde si nafouknout balónky? Nebo si je jednoduše jen zakoupit? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu! Naše nová prodejna v Plzni Party World nabízí široký výběr latexových a fóliových balónků.  Na své si přijdou jak děti, tak i dospělí. Děti především zaujmou pohádkové motivy, jako například Frozen, Paw Patrol, Prasátko Peppa nebo třeba i Disney balónky.  Mezi další sortiment oblíben&yacut… (Celý text)

 

Rozlučka se svobodou v Plzni

Již tradičně se před většinou svateb každá nevěsta a ženich mohou těšit na rozloučení se se svobodou. Jste svědek nebo pověřená osoba, která má tento nezapomenutelný den za úkol připravit? Máte jistotu, že jste zařídili vše potřebné, nebo jste jednoduše na pochybách a hledáte pomoc? V každém případě na Vás čekáme s ochotou poradit na Náměstí Republiky 29 v Plzni. Ať už se chystáte rozlučku slavit v nějakém z plzeňských barů či v domácím prostřed&… (Celý text)

 

Karnevalové kostýmy v Plzni

Jdete na karneval a přemýšlíte nad tím, jaký zvolit kostým? V naší prodejně v Plzni Vám s výběrem rádi pomůžeme.  Vybere si u nás opravdu každý, nabízíme kostýmy pro pány, dámy i pro ty nejmenší.  Vybírat u nás můžete podle tématu. Zvolit můžete z naší historické sekce, kde máme například kostým královny či rytíře.  Velmi populární je také naše část s kostýmy z… (Celý text)